Genel

İnşaat Kalitesi mi Hava Kalitesi mi?

Ekleyen 9 Ocak 2018Yorumlar (0)

Elbette Her İkisi de…

Evimizin İç Hava Kalitesini Yeterince Önemsiyor muyuz?

Konut veya İşyeri Satın Alırken; Duvarlara, Seramiklere, Kapı, Dolap, Eviye, Duş ve Bataryaların Kalitesine Bakıyoruz da; İç Hava Kalitesine Yeterince Bakıyor muyuz?

 

Yaşadığımız Ortama Dışarıdan Giren Kirli ve Zararlı Hava;

Duvar Kağıtlarından, Seramiklerden, Kapı, Dolap ve Bataryalardan Niçin Daha Az Önemsenir ?

 

Peki ne yapmalıdır?

Sorunun önemini biraz daha açıkladıktan sonra, ne yapmalı konusuna da değinelim.

Elbetteki konut ya da ofis alırken konumuna, dış çevresine, inşaat kalitesine, ekonomik avantajlarına, prim yapıp yapmayacağına bakılması, işin uzmanlarınca önerilir.

Ancak yapılan araştırmalara göre zamanımızın % 85’inden fazlasını geçirdiğimiz iç mekanlara giren havanın kalitesini yüksek tutmak için projede bir şeyler öngörülmüş müdür bunu öneren bir uzmana veya dikkat eden alıcıya pek rastlamayız.

Koşullar gereği, tercih ettiğimiz konut ya da ofisin bulunduğu konumdaki genel dış hava, kirli, aşırı tozlu veya zararlı olabilmektedir. Ama bu tozlu,  kirli ve elbette sağlık için zararlı olan havayı iç mekanlarda da aynen solumak zorunda değilsiniz.

Sağlıksız, kirli ve hatta zehirli bir hava ile iç içe olmanın olumsuz etkilerini bazen yıllar sonra, bazen de maalesef iş işten geçtikten sonra hissederiz.

Sizlere bu sitede tanıtımını yapmakta olduğumuz nanofiber özellikli Pencere Filtresi, yaşadığımız ortama giren kirli dış havanın zararlı partiküllerini büyük oranlarda süzerek daha temiz bir hava girişini sağlamak amacıyla üretilmiştir.

Ev, ofis, okul, kreş, spor salonu veya canlı yaşayan her türlü kapalı mekanın, uygun göreceğiniz bir ya da birden fazla penceresine kolayca takılabilen Respilon Air Pencere Filtresi;

Kendimize, aile bireylerimize ve elbette hassas grup olarak adlandırılan, yaşlı, bebek, çocuk, hamile veya solunum rahatsızlığı olan sevdiklerimizin sağlığına yapacağımız en önemli iyilikler arasında olacaktır.  

Yorum Bırak

1354. Cadde 1421. Sokak No:2 Ostim / Ankara

E:info@respilonturkiye.com

T: (+90) 312 385 88 52

F: (+90) 312 385 88 55

Hatüpen Pencere Sistemleri A.Ş.
© 2018 Respilon Türkiye